Una NIRB’iup havaktiita ikayuqtaaqtaatiti ilingnut hivayautikkut, kayumiktukkut, qaritauyakkulluniit, takuinnarialiktauq havagvikput Iqaluktuuttiaq, Nunavut!

Akiqanngittukkut: 1-866-233-3033
Kayumiktukkut: 1-867-983-2594
Qaritauyakkut Turaarutaa: info@nirb.ca

Titiraqarvikkut Turaarutaa:
29 Mitik Street
P.O. Box 1360
Cambridge Bay
NU, X0B 0C0
Canada

Takunnaqtut turaarutaa kiuviniit turaaqtaugiaqaqtuq uvunga NIRB’iup Hivulliqpaam Aulapkaiyi.

 

Hivayaut (867) Atia Havaatit Qaritauyakkut
983-4600 Lena Atatahak Titiraqtiuyuq/Hivayautinut Kiuyiuyuq latatahak@nirb.ca
983-4602 Mark Ings Aulapkaiyi Maniliqinirnut Aulattitinirnullu mings@nirb.ca
983-4603 Solomon Amuno Qauyihainirnut Kiuliqiyi samuno@nirb.ca
983-4604 Priscilla Evalik Angayuqaangat Maniliqinikkut Piliriyi pevalik@nirb.ca
983-4605 Jeannie Ehaloak Atannguyaq, Tuaarvinikkut jehaloak@nirb.ca
983-4606 Heather Rasmussen Qauyihainikkut Kiuliriyi hrasmussen@nirb.ca
983-4608 Ryan Barry Hivulliqpaam Aulapkaiyi rbarry@nirb.ca
983-4609 Jaida Ohokannoak Atannguyaq, Qauyihainikkut Aulattitiniq johokannoak@nirb.ca
983-4610 Stephanie Taptuna Avatingnut Aulattitiniq staptuna@nirb.ca
983-4611 Tara Arko Qauyihainikkut Kiuliriyi tarko@nirb.ca 
983-4612 Natasha Lear Avatingnut Aulattitiniq nlear@nirb.ca 
983-4613 Jorgen Komak GIS Qauyihaiyit jkomak@nirb.ca
983-4614 Josie Tucktoo Uqaqtiuyuq/Numiktiliriyi II jtucktoo@nirb.ca
983-4615 Davin St. Pierre Qauyihainirnut Kiuliqiyi II dstpierre@nirb.ca
983-4616 Kofi Boa-Antwi Qauyihainirnut Kiuliqiyi II kboaantwi@nirb.ca
983-4617 Keith Morrison Qauyihainirnut Kiuliqiyi II kmorrison@nirb.ca
983-4619 Kelli Gillard Atannguyaq, Havaariyauyukhanut Amiqhaidjutit kgillard@nirb.ca
983-4621 Jenny Klengenberg Avatiliriniqmut Atan’nguyaq jklengenberg@nirb.ca
983-4622 Mia Otokiak Nukarhiq Ilitariyauyut Ikayuqtiuyuq motokiak@nirb.ca
983-4623 William Nicoll Hilakyuami Ayungnaqtunik Havaktia wnicoll@nirb.ca
983-4624 Mona Taylor Human Resource Officer mtaylor@nirb.ca
983-5627 Talia Maksagak Nukarhiq Ilitariyauyut Ikayuqtiuyuq tmaksagak@nirb.ca
857-4829 Sophia Granchinho Atannguyaq, Aktuqtaunianut Qauyiharningit sgranchinho@nirb.ca